Teknenize kendi ruhunuzdan esintiler seçin biz uygulayalım.

Seçeceğiniz her modelin içinde kişiselleştirebileceğiniz çok fazla alan bulunur. Teknenizin yatak tipinden mermer tipine kadar kişiselleştirme imkanı sunan Horkios bu konuda iddasını en küçük teknesinde dahi 30 dan fazla özel materyal sunarak sürdürüyor. Teknenizin alt kabuk materyalinden başlayarak kendi teknenizi yaratmanıza olanak sunan Horkios sizi kalıplara sokmaya değil, kalıplardan çıkarmaya çalışıyor.

Atölyemiz sizin için dünyadaki ve Cennet Vatanımızdaki materyallerin içinden en kaliteli olanları harmanlıyor Birmanya Tiki, Guena Tiki, Iroko Tik seçeneklerini güverte için sunarken, Maun ve Karaçam seçeneklerini de iç mekanda sizlerle buluşturuyor. İç mekan için 20 den fazla doğal taş seçeneğini de bünyesinde barındıran atölyemiz deri işçiliğinde de çok iddalı, deri tavan kaplaması renkleri için geniş bir yelpaze sunuluyor.

Özel İnsanlara Özel Koltuklar

Teknenizin koltuk işlemesi çok önemlidir. Güverte, salon ve flybridge de bolca yastık bulunur. Bu yastıklar atölyelerimizde size sunulan seçeneklerden veya sizin istediğiniz desene göre dikilmektedir.

Kendi Renginiz

Kim kendi adına bir renk olsun istemez ki? Atölyemiz size kendi adınıza renk yaratma olanağı sunuyor. Size ise sadece size sunulan ve daha önce görülmemiş renklerden birini seçip isimlendirmek kalıyor.

Playstation Players Onaylı Oyuncu Paketi

Teknenizde onca güzel manzara göreceksiniz fakat tekneniz ile marinaya döndüğünüzde biraz rahatlamak isterseniz oyuncu paketimiz tam size göre. 55 inç Curved tv, Ps4, Apple Tv ve Logic 7 surround ses sistemiyle harmanlanan, tamperli reflektif camlar ile yatak odasına entegre edilen bu paket tadılması gereken bir oyun deneyimi sunuyor.